Digital HR

Bugün, İnsan Kaynaklarının dijitalleşmesi, şirketlerin Yönetim Kurullarında en önemli gündem maddelerinden biri. Hepimizin bildiği gibi, pandemi süreci ve ardından yaşanan gelişmeler sonucu İnsan Kaynaklarının dijitalleşmesi tüm şirketler için çok daha fazla önem kazandı.

Peki buna ne kadar hazırız? Çalışanlarımızın İnsan Kaynakları yöneticilerine duyduğu ihtiyacı dijital ortamda çalışırken ve birbirimizden kilometrelerce uzakta iken, ne kadar karşılayabileceğiz?

İşte tam da bu noktada sizlere çok güzel bir haberimiz var. KREA Internal Communications & HR Services’ın kardeş şirketi olan KREA.Digital’in benzersiz yazılımları ve uzun yıllardır başarı ile yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları sonucunda, ihtiyacınızı karşılayacak tüm ürün ve servisleri sizin ve çalışanlarınızın hizmetine sunuyoruz. Çalışanlarınız ile yıl içinde ağırlıklı olarak “tek yönlü” gerçekleşen iletişimizi, “çift yönlü” ve “anlık” iletişime dönüştürüyoruz. Çalışanlarınıza anlık olarak ve kendisinin arzu ettiği iletişim kanalını kullanarak dokunuyoruz. Çalışanlarınızla iletişim kurduğunuz her noktada kendilerinin bıraktığı “dijital ayak izlerini” takip ederek, “doğru çalışan segmentasyonu” yapıyoruz. Doğru kanaldan, doğru zamanda ve doğru sıklıkla yaptığımız “çift yönlü iletişim” sayesinde çalışan bağlılığında hedeflerimizi aşıyoruz. İç iletişim projeleri, İşveren markası danışmanlığı ve uygulamaları ve şirket içi özel akademi programlarıyla farkımızı ortaya koyarken, Dijital HR uygulamalarımız ile iş hayatınıza hız, verimlilik ve karar alma sürecinde güven ve istikrar katıyoruz. Ölçebildiğimiz herşeyi yönetmenin çok daha kolay olduğunu biliyoruz.

Şimdi siz de İnsan Kaynaklarının dijital dönüşümünü deneyimlemeye hazır mısınız?