Hizmetlerimiz

İç İletisim Uygulamaları

İşe yeni başlayan bir çalışanın istek ve heyecanının hep aynı şekilde devam etmesi hepimizin en büyük arzusu... Bunu başarmak için iç iletişim kanallarının o çalışanımızın yapısına ve beklentilerine uygun şekilde kurgulanması gerekiyor. Doğru zamanda, doğru seçilmiş iletişim kanalı ile çalışanlarının yanında olan şirketler; mutlu ve bağlılığı yüksek çalışanları ile iş sonuçlarında da fark yaratıyor
Bizim şirketlere katkımız, çalışanlarınızı "KREA'ya özel bir segmentasyon yapısı ile" izleyerek, doğru iletişim kanalına, doğru mesajın ulaşmasını ve sürekliliğini sağlamak. Mesajların neler olacağı, nasıl bir görsel çerçevede hedeflenen çalışana ulaşacağı da yine bizlerin önerileri ve tasarım / içerik ekiplerimizin katkıları ile şekilleniyor.
Ayrıca, çalışanlarınızın dahil olmak isteyeceği yaratıcı projeler geliştirerek, şirketiniz ile aralarındaki bağın kuvvetlenmesine katkı sağlayıp, şirketinizin bir çalışanı olmanın gururunu hissetmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Tüm bu çalışmaları ölçümleyerek çıtamızı her zaman yükseğe taşıyoruz.

İşveren Markası Danışmanlığı

Her markanın ruhuna uygun projeler üretmekteyiz. 2D ve 3D tasarım atölyelerimiz tanıtım materyallerinizi, çizgi altı ve üstü uygulamalarımızı modern yaratıcılık ilkeleriyle sizler için geliştiriyor. Şirketinizin iş veren markası iletişimine özgün bir kimlik ve güç katıyor.

HR’da Dijital Dönüşüm Uygulamaları

KREA Intcom & Human Resources kardeş şirketimiz KREA.Digital’in yıllardır pazarlama aracı olarak kullandığı ürünlerini artık İnsan Kaynakalarına uyarladık. Bu sayede farkımızı yarattık. Böylece iç iletişim kanallarına önemli ve dijital dokunuşlar yaparak çalışanlara dokunduğumuz her noktayı güçlendirdik. Bu sayede maliyetlerimizi azaltıyoruz ve verimliği artırıyoruz. En önemli ise bire-bir yüz yüze iletişimin gücünü dijitali kullanarak olarak sağlıyoruz.

HR Akademi Danışmanlığı

Şirket çalışanlarının ihtiyaç analizi yapıldıktan sonra hem işe dair yeteneklerin gelişmesi, hem de kişisel gelişim için eğitim platformu oluşturma, içerik oluşturma ve yönetimini yapıyoruz. Bu sayede çalışanların gelişimine katkı sağlarken şirket verimliliğini de artırıyoruz.çalışanlar iş hayatı özel hayat dengesini sağlamaya çalışırken, kendilerine bilgi ile destekleyen şirketlere daha fazla bağlanıyorlar. Çalışanlarını güncel eğitim programlarıyla destekleyen şirketler hep bir adım önden giderek dikkatleri üzerine çekiyor.

Hazır Mısınız?

2021’de İnsan Kaynakları anlık datalarla yönetilebilen, mekandan bağımsız, çalışan ile iş verenin sürekli bağlantıda olduğu, çevik şirketlerin başarı kazandığı bir alan oldu. KREA olarak bu konuda şirketinizi destekleme hazırız. Siz hazır mısınız?